Plecare:

Sosire:
Data:
false

Gara CFR Bartolomeu din Bartolomeu

Mersul trenurilor contact

Bartolomeu , Romania

Plecări
Ora Tren Către
05:39 2502 Tren Regio 2502 din Bartolomeu
Brasov
06:20 2101 Tren Regio 2101 din Bartolomeu
Talmaciu Cirta Dumbravita Valeamorod h Avrig Scoreiu Sarata Mohu Sibiu Porumbacu Vladeni Vistea Atelier Zona h Ghimbav Mirsa Vestem Oltet Ucea Fagaras Racovita Bradet Dridif Voila Codlea Mindra Oltului Podu Olt Arpas Sercaia Beclean Persani
07:11 2504 Tren Regio 2504 din Bartolomeu
Brasov
07:33 2501 Tren Regio 2501 din Bartolomeu
Persani Fagaras Valeamorod h Codlea Sercaia Dumbravita Vladeni Bradet Mindra Oltului Ghimbav
13:32 2506 Tren Regio 2506 din Bartolomeu
Brasov
14:25 2103 Tren Regio 2103 din Bartolomeu
Oltet Ucea Fagaras Racovita Bradet Dridif Voila Codlea Mindra Oltului Podu Olt Arpas Sercaia Beclean Persani Talmaciu Cirta Dumbravita Valeamorod h Avrig Scoreiu Sarata Mohu Sibiu Porumbacu Vladeni Vistea Atelier Zona h Ghimbav Mirsa Vestem
15:38 2102 Tren Regio 2102 din Bartolomeu
Brasov
16:35 2503 Tren Regio 2503 din Bartolomeu
Bradet Mindra Oltului Ghimbav Persani Fagaras Valeamorod h Codlea Sercaia Dumbravita Vladeni
18:20 2104 Tren Regio 2104 din Bartolomeu
Brasov
20:25 2505 Tren Regio 2505 din Bartolomeu
Dumbravita Vladeni Bradet Mindra Oltului Ghimbav Persani Fagaras Valeamorod h Codlea Sercaia
22:01 2508 Tren Regio 2508 din Bartolomeu
Brasov
23:25 2507 Tren Regio 2507 din Bartolomeu
Bradet Ghimbav Fagaras Persani Codlea Sercaia Dumbravita Vladeni
Sosiri
Ora Tren De la
05:39 2502 Tren Regio 2502 din Bartolomeu
Ghimbav Persani Fagaras Valeamorod h Codlea Sercaia Dumbravita Vladeni Bradet
06:20 2101 Tren Regio 2101 din Bartolomeu
Brasov
07:11 2504 Tren Regio 2504 din Bartolomeu
Sercaia Dumbravita Vladeni Bradet Mindra Oltului Ghimbav Persani Fagaras Valeamorod h Codlea
07:33 2501 Tren Regio 2501 din Bartolomeu
Brasov
13:32 2506 Tren Regio 2506 din Bartolomeu
Codlea Sercaia Dumbravita Vladeni Bradet Mindra Oltului Ghimbav Persani Fagaras Valeamorod h
14:25 2103 Tren Regio 2103 din Bartolomeu
Brasov
15:38 2102 Tren Regio 2102 din Bartolomeu
Atelier Zona h Ghimbav Mirsa Vestem Oltet Ucea Fagaras Racovita Bradet Dridif Voila Codlea Mindra Oltului Podu Olt Arpas Sercaia Beclean Persani Talmaciu Cirta Dumbravita Valeamorod h Avrig Scoreiu Sarata Mohu Sibiu Porumbacu Vladeni Vistea
16:35 2503 Tren Regio 2503 din Bartolomeu
Brasov
18:20 2104 Tren Regio 2104 din Bartolomeu
Mohu Sibiu Porumbacu Vladeni Vistea Atelier Zona h Ghimbav Mirsa Vestem Oltet Ucea Fagaras Racovita Bradet Dridif Voila Codlea Mindra Oltului Podu Olt Arpas Sercaia Beclean Persani Talmaciu Cirta Dumbravita Valeamorod h Avrig Scoreiu Sarata
20:25 2505 Tren Regio 2505 din Bartolomeu
Brasov
22:01 2508 Tren Regio 2508 din Bartolomeu
Dumbravita Vladeni Bradet Mindra Oltului Ghimbav Persani Fagaras Valeamorod h Codlea Sercaia
23:25 2507 Tren Regio 2507 din Bartolomeu
Brasov

Adaugă mersul trenurilor
pe pagina ta!